Piegāde

Veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, ir pieejami divi piegādes veidi Latvijas teritorijā:

1.  ) ar Omniva pakomātu;

2.  ) ar kurjeru līdz norādītajai adresei Latvijā.

Sūtījumi tiek izsūtīti darba dienās no plkst. 14:00-17:00. 

Preces piegāde notiek atbilstoši pasūtījuma noformēšanas laikā izvēlētajam piegādes veidam:

·        Omniva pakomāts: 3-6 darba dienu laikā;

·        Omniva kurjers: 3-6 darba dienu laikā (kurjeru darba laiks no plkst. 9.00 līdz 17.00, no pirmdienas līdz piektdienai)

Saņemot preci ar pasta terminālu Omniva pakomātu starpniecību, īsziņā saņemtais kods jāievada termināļa sensora ekrānā, to izdarot, skapīša durvis atvērsies, un sūtījumu varēs izņemt. Sūtījumi pakomātā glabājas 7 dienas no īsziņas saņemšanas brīža Jūsu telefonā. Ja 7 dienu laikā sūtījums netiek izdots saņēmējam, tad tas tiek atgriezts atpakaļ pārdevējam. Atgriezto sūtījumu var saņemt, vēlreiz apmaksājot pasta izdevumus.

Saņemot preci ar Omniva kurjera servisa starpniecību, piegādes dienā saņemsiet īsziņu uz pasūtījumā norādīto tālruņa numuru. Ja 3 dienu laikā sūtījums netiek izdots saņēmējam, tad tas tiek atgriezts atpakaļ pārdevējam. Atgriezto sūtījumu var saņemt, vēlreiz apmaksājot pasta izdevumus.

*Klientam ir jāveic pasūtījuma apmaksa ne vēlāk kā 2 darba dienu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Par apmaksas brīdi tiek uzskatīts datums, kad attiecīgie naudas līdzekļi ir ienākuši  Piegādātāja norēķinu kontā. Ja apmaksa netiek veikta noteiktajā laika periodā, pasūtījums tiek anulēts.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.